Bejelentkezés regisztrált felhasználóknak

Az oldal egyes szolgáltatásait csak regisztrált felhasználóink vehetik igénybe.
A regisztráció ingyenes!

Regisztráció új felhasználóknak


Aktuális hírlevél - 2005. március 17.

Prokop Gábor [prokee]
2005-03-17 07:01:50
Olvasható a Klub új hírlevele.Kedves Klubtagjaink!

Köszönjük az általatok befizetett tagdíjakat. Külön köszönjük a tagdíjon felüli hozzájárulásokat.
A külön hozzájárulások között volt 35. 000 Ft-os befizetés is. A neve elhallgatását kérő klubtagunk ajándéka nagyon meglepett, és jóleső érzéssel töltött el. Igyekszem az összeget az adományozó, és a többi klubtag megelégedésére hasznosítani.

Szépen összeállt az idei rendezvénytervünk. A május 1-i Seregszemle helyszínére a felvonulási térre beadott kérelmemet különösebb indok nélkül elutasították, így a seregszemle időpontja és helyszíne jelenleg teljesen bizonytalan, nem kizárt, hogy idén elmarad. A Tavaszi Találkozó helyszínére a Skála-Coop RT.-vel sikerült szerződést kötni, csakúgy a közgyűlésünk helyszínére az Allianz-Hungária Biztosító RT-vel.

Tehát a következő programjainkra várunk benneteket szeretettel:

-Közgyűlés: 2005. 03 25. Péntek 18. 00-tól 21. 30-ig. Helyszíne az Allianz XI. ker Galvani úti székházának oktatóterme.
A közgyűlés programja: Fórum meghívott vendégünkkel, a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium Környezetvédelmi Főosztályának vezetője. Kérdéseket tehettek fel a minket érintő rendelkezésekkel kapcsolatban, ill.információkat kaphatunk a jövőnket illetően. Azt követően beszámolok az elmúlt 10 év eredményeiről, döntéseket hozunk különféle aktuális dolgokról, illetve személyes kérdéseket tehettek fel nekem.

-Tavaszi Találkozó, Budapest, 1 napos, Skála Buda parkoló /XI. Október 23. utca/, Április 10. Vasárnap

-Kelet-európai Járműipar Gyöngyszemeinek Tavaszi Seregszemléje, ?????

-Nagykarácsonyi Trabant Tali, Tibke szervezésében, Nagykarácsony, sportpálya, 1 napos, Május 21. szombat

-KGST járműparty Nyíregyháza, 3 napos,június 3-4-5. p-sz-v. / Plenter Róbert tel.:06309852804/

-Rétsági Trabi Találkozó: júl.1-3 /Balla László, tel:06 70 636 64 95, bmdesign@freemail.hu, www.tar.hu/bmdesign/

-Kiutazás a Zwickaui Trabant Világtalálkozóra, 3 napos, junius 17-18-19

-Látogatás a Dornburgi Wartburg találkozóra, 3 napos, junius 24-25-26

-Nosztalgia-, és hobbijármű tulajdonosok családi hétvégéje, Balatonakali Holiday Kemping, 3 napos, julius 8-9-10

-II. Dunaújvárosi Trabant-Wartburg Találkozó2005. Július 23. szombat Interspar Parkoló. infó: https://www. gportal.hu/portal/frensistuning/

-A TWK Nagy Nyári Találkozója, Alsóörs, Európa Kemping, 3 napos, augusztus 5-6-7

-Őszi Találkozó, Budapest, 1 napos, szeptember 11 vagy október 9

-Szilveszteri Felvonulás, Budapest, december 31.

A közgyűlés lebonyolításához 3 önkéntes segítőt kérek, akik 17-órától segítenek berendezni a helységet, segítenek a beléptetésnél, ill.a helység visszarendezésénél. Köszönöm.

Felhívás!
Ezúton kérek minden kétütemű járművel rendelkező klubtagot, hogy a közeljövőben életbe lépő minket érintő megszorító rendelkezések esetleges megtámadása ügyében segítsen nekünk egy kicsit. A feladat a következő: mindenki a lakókörnyezetében nézzen utána annak, hogy mennyiért, milyen határidővel, mennyi garanciával szerelnének be neki katalizátort, vagy egyéb berendezést. Ezzel persze nem az a célunk, hogy ilyen szerkezetekre költsünk, hanem hogy bebizonyítsuk, azt hogy esetleg nem tudják megfelelően, használható termékekkel kiszolgálni a kényszerpályára állított tulajdonosokat. Ha a kiszolgálás akadályokba ütközik, akkor nekünk kötelességünk minden erőnket bevetve tiltakozni a minket érintő rendelkezések életbeléptetése ellen. Akár tiltakozó megmozdulás megszervezésével is. Tudni kell persze azt, hogy a most júniusban életbelépő rendelet csak arra a pár kétütemű-tulajdonosra vonatkozik, aki tavaly május után vásárolta és iratta át járművét. Az igazi mérföldkő a 2007. dec. 31.-i dátum. A cél valójában ez utóbbi időpont "túlélése" Az információgyűjtés célja, hogy a március 25.-i közgyűlésen, a meghívott minisztériumi képviselővel megvitassuk tapasztalatainkat.
Az információgyűjtés módja: Lehetőleg írásos árajánlatot kérni a felderített beszerelőhelyről. Amennyiben nem adnak írásos ajánlatot, vagy a környéken, megyében nem található ilyen hely, akkor azt kérem írásban, névvel, címmel ellátva egy "jelentésszerű" lapon juttassátok el hozzám. Az interneten is eljuttathatjátok kutatásaitok eredményét. Honlapunkon -prokee- egy külön fórumot nyit az ide érkező értékeléseknek. Aki nem rendelkezik Internet eléréssel, bármilyen módon, levélben, faxon, személyesen is eljuttathatja hozzám munkája eredményét.

Trabantos túristaszállítás:
Április 15, péntek, 15. 00-18. 00 között gödöllőn szállítunk vendégeket. 25 helyből még 1 hely szabad. Díjazás: kb. 10. 000ft+üza. Erre a rendezvényre kértek még 2 szlalomozásra, gyorsulgatásra igénybevehető Trabit.
1 szakadtabb,de üzembiztos autót még várok, aki nem nagyon sajnálja a gépet. Ennek díjazása 15. 000ft+üza.
Jelentkezni e-mailban vagy telefonon lehet nálam. Trabantklub@invitel.hu


Üdvözlettel:Muczán Gábor




A l k a t r é s z b ö r z e.
Fiat 903ccm, és Maruti 800ccm-es átépítésekhez komplett szettek /motor, közdarab,bölcső stb/, engedély ügyintézéssl eladók.
Fehér első-, hátsó, szürke első, piros/fehér-, szürke/fehér-, és egyéb szinesTrabi lámpabúrák eladók.
145X13-as új és használt gumik 200ft/db-tól eladók. Tel: 06 30 924 11 29
Wartburg alkatrészek eladók. Takács Dénes, 06 30 20 18 300

Vendég vagy!

Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá!

10 (Törölt felhasználó) 2005-03-17 12:29:56

Sziasztok, a Rétsági Trabant - Wartburg Találkozó, helytelenül van irva, nem június, hanem JÚLIUS 1-3. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 (Törölt felhasználó) 2005-03-17 13:46:56

"A május 1-i Seregszemle helyszínére a felvonulási térre beadott kérelmemet különösebb indok nélkül elutasították, így a seregszemle időpontja és helyszíne jelenleg teljesen bizonytalan, nem kizárt, hogy idén elmarad." pedig annyira vártam...

8 Prokop Gábor 2005-03-17 12:50:44

javítottam...

7 Klement Tibor 2005-03-17 18:02:22

Most vizsgáztattam toldozott ,foltozott kombimat ,ami éppen átment ,de ha másikat vennék ,az átírási költségen kívül még katalizátort is kéne tennem rá az plusz min 70-80 e ft lenne. Nagy okosság ,hogy 40-50 e.km Wartburgokat a bontóba visznek a kitiltástól megijedt ,félreinformált emberek ,Nekem meg jobban megéri a leharcolt kombimmal járni ,mint kivenni a bontó karmai közül egy zsír állapotút.

6 Törökfalvy Bence 2005-03-19 12:38:55

"A május 1-i Seregszemle helyszínére a felvonulási térre beadott kérelmemet különösebb indok nélkül elutasították, így a seregszemle időpontja és helyszíne jelenleg teljesen bizonytalan, nem kizárt, hogy idén elmarad."
Nem lehet csak úgy éppen arra jártunk találkozót csinálni?

5 Muczán Gábor 2005-03-19 19:48:55

Bence!

Az elutasítás alján egy dörgedelmes, ha mégis merik használni... záradékban figyelmeztettek. A záradék jóval hosszabb volt mint az indoklás. Indoklás ugyanis nem volt rajta.
Nem lehet, és pont. Csá!

4 (Törölt felhasználó) 2005-03-20 22:19:56

Nem értem??? Katalizátor???
Ez ebben a formában NEM fogja érinteni eme közlekedési jármű használóit! Kár erre a témára ennyi időt és fáradságot pazarolni!!!
Sok ehez hasonló hír (hivatalos és nem hivatalos)rombolta és tépázta ezen járművek kedvelőit és "kényszer használóit.
Mindebből semmi se valósult meg.

3 (Törölt felhasználó) 2005-03-30 15:26:09

csak éppen arra járt 50-100 trabi találkozó?! zsír lenne, jó lenne vmit kitalálni...

2 (Törölt felhasználó) 2005-04-04 16:01:50

Szasztok! vasárnap hánytól lesz trabi tali ésmeddig tart? lesz beugró? előre is köszke!

1 Sánta Gábor 2005-04-06 22:00:48

kt78: miért nem veszel ki egyet és nem íratod át hanem felhasználod alkatrésznek és rossz elemeket kicseréled a jóra??? sztem ez egyszerűbb mint azon görcsölnih melyik éri meg jobban de Te tudod nem az én verdám....